Geliri olan herkese Barclaycard bünyesinden ideal bireysel destek kredisi:

Kredi İsteği

Geliri olan herkes, İşletmeci ya da serbest çalışan olsanız bile, internet ortamından veya telefon ile , 35.000 Euro `ya kadar bu uygun kredi fırsatından onay alabilirsiniz -Tamamen kolay işlemlerle.

» devam

İnternetten Başvuru

Dilediğiniz kredi için başvurunuzu internetten rahatça yapın – işletmeci olarak bu başvuru için sadece gelir vergisi beyannameniz yeterli – geriye kalan her şeyi Barclaycard sizin için halleder.

» devam

Onay

Kişisel Kredi ve Post-Ident belgeleriniz size derhal ulaşacaktır. Akabinde Pasaport ve ikametgah belgeniz ile dilediğiniz postaneye başvurmanız yeterlidir.

» devam

Ödeme

Barclaycard araştırma ve onay işlemlerinden sonra, kredi miktarı bir an önce banka hesabınıza havale edilecektir – tüm işlemler birkaç gün içerisinde hızlı ve sorunsuz bir biçimde gerçekleşir.

» devam

BİREYSEL DESTEK KREDİSİ:

Barclaycard artık yeni bir bireysel kredi fırsatı sunmaktadır, bu bireylerin ve işletmecilerin kredi başvurularındaki büyük engelleri ortadan kaldırır ve maksimum esneklik sağlar: Barclaycard Bireysel Deste Kredisi.

İdeal Bireysel Destek Kredisi: Hızlı ve kolay başvuru, internetten veya telefonle anında onay, masrafsız ara ödeme her an mümkün

Önkoşulumuz Güven: Başvuru için imzalanan kredi sözleşmesinin yanı sıra sadece en güncel maaş bordronuzö serbest calısanlarda gelir vergisi beyannamesine ve güvenliğiniz için PostIdent üzerinden kimlik bilgilerinize ihtiyaç vardır. 35000 Euro`ya kadar olan başvurular için onayınızı rahatça ve anında internet ortamından veza teleon ıle alabilirsiniz. Özellikle esnek olan bir uygulama, Barclaycard Bireysel Destek Kredisinde kredi miktarı her an tamamen ya da tercih edilen taksitler halinde ödenebilir.

İşlem masrafı alınmaz, ödeyemememe durumlarında bile üst düzey güvenlik

Barclaycard başvuru için tabii ki ücret almamaktadır ve beklenmeyen ödeyememe durumları için bile önlem alınmaktadır: kapsamlı bir ödeyememe güvenliği istek üzerine işletmeci kredisine dahil edilebilir..

Uygun Bireysel Destek Kredisi hakkında daha fazla bilgi için…


Kredit-Örneği:

Miktar... 10.000,00 Euro
Vade... 24 Ay
Aylık Taksit... 440,40 Euro
Yıllık efektif faiz oranı... 5,5 Prozent

Diğer örnekler için...

Kredi Başvurusu...